2019.gada 10.maijā Lubānas vidusskolas 9.klases skolēni Kitija Bārbale, Nikola Gerševica, Betija Klikuča, Luīze Klikuča, Uldis Puķītis un Anabella Stāmere piedalījās skolēnu reģionālajās pirmās palīdzības sniegšanas sacensībās. Pasākuma mērķi ir dziļi humāni: padziļināt skolēnu priekšstatus par pirmās palīdzības būtību un tās savlaicīgas sniegšanas nozīmi ikdienas situācijās, veicināt līdzcietības un atbildības sajūtas nostiprināšanu, raisīt vēlmi un  drosmi palīdzēt cietušajiem dzīvībai un veselībai kritiskās situācijās. Spītējot aukstam un lietainam laikam, skolēni ieguva ļoti vērtīgu pieredzi pirmās palīdzības sniegšanā. Uzdevumu praktiski, kas dzīves īstenībai pietuvināti. Tiesneši ļoti zinoši, kas norādīja un izskaidroja pieļautās kļūdas, lai nākamajā reizē šādu uzdevumu pildot nekļūdītos. Sveicam dalībniekus ar iegūto pateicību!

Skaititajs

Today 0

Yesterday 8

Week 41

Month 189

All 14690

Currently are 7 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions