11. aprīlī Lubānas vidusskolā viesojās pašpārvaldes dalībnieki no Cesvaines vidusskolas, A.Eglīša Ļaudonas vidusskolas un Madonas pilsētas vidusskolas. Pasākuma ietvaros norisinājās sarunas pie tējas tases. Pašpārvaldes dalībnieki viesojās Lubānas tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā un apskatīja Valda Kļaviņa fotoizstādi. Skolēni tika iepazīstināti ar Lubānas novada ievērojamākajām personībām- Alfrēdu Grāveru, Hugo Celmiņu, Oskaru Kalpaku, Jāni Zāberu, Jāni Gavaru, Rūdolfu Pinni, Broņislavu Martuževu. Tika iepazīstināti ar grāmatu "100 stāsti par Lubānu." Jaunieši iepazinās ar Lubānas novada amatnieku centru un izspēlēja radošās spēles. Spēlējot spēles iepazina viens otru, piedalījās sarunā "Kā jaunietim atrast savu vietu un nepazust mūsdienu pasaulē" ar grupas "BLUE JEAN SERENADE" dalībniekiem. Pašpārvalžu pārstāvji noklausījās grupas koncertu, kam pievienojās arī Lubānas vidusskolas 8.-12.klašu skolēni. Paldies direktora vietniecei ārpusklases darba jomā Dacei Kočānei un Lubānas vidusskolas pašpārvaldes aktīvajiem jauniešiem!

Skaititajs

Today 0

Yesterday 8

Week 41

Month 189

All 14690

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions