11. aprīlī uz Madonas starpnovadu zinātniski pētniecisko darbu lasījumiem devās 8. klases skolēni Kēta Juta Kunce, Elizabete Kalniņa un Artūrs Pelšs. Pētniecisko darbu lasījumos kopā piedalījās 15 skolēni no Madonas pilsētas vidusskolas, Lubānas vidusskolas, Praulienas pamatskolas. Skolēni veiksmīgi aizstāvēja savus pētnieciskos darbus. Kopvērtējumā 1.vietu ieguva Kēta Juta Kunce ar darbu " Mājas suņa (Canis Familiaris) izcelsme, paradumi un šķirņu Kavaliere Karaļa Čārlza Spaniela un Sanbernāra raksturīgākās iezīmes."

 2.vietu ieguva Elizabete Kalniņa ar darbu  "Lubānas pilsētas alejas un tajās sastopamo augu daudzveidība" .  Paldies par ieguldīto darbu skolotājai Marutai Losevai un Mudītei Ločmelei.

Skaititajs

Today 0

Yesterday 8

Week 41

Month 189

All 14690

Currently are 7 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions