12.februārī Madonas sporta centrā ritēja sīvas cīņas volejbola laukumos. Skolēni cīnījās par "Kalpaka kausu 2019" divās vecuma grupās: pamatskolas un vidusskolas grupā. Pamatskolas grupā sacentās 6 komandas. Sīvā cīņā, ar vienīgo zaudējumu Ļaudonas vidusskolas komandai, mūsu skolas jauktā komanda ieguva 2.vietu. Komandā spēlēja Betija Klikuča, Luize Klikuča, Kitija Bārbale, Rūdolfs Galss, Kristers Studers un Edijs Gutāns.

Vidusskolas grupā par kausu cīnījās 5 komandas. Uzvarot visās spēlēs mūsu skolas komanda ieguva 1.vietu! Komandā spēlēja Agate Aizpurve, Alma Elīze Ezeriņa, Ance Strode, Džesika Kaļinovska, Matīss Matigars Ezeriņš, Mārcis Andris Mihelsons, Āris Feldmanis, Rūdolfs Gruzītis.

 

Skaititajs

Today 0

Yesterday 1

Week 32

Month 20

All 13763

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions