7. februārī Meirānu Kalpaka pamatskolā pulcējās 13 skolu komandas, lai savas zināšanas parādītu erudīcijā, demonstrētu prasmes dambretes spēlē un sacenstos veiklības stafetēs. Erudītiem bija jāpārzina Latvijas daba un vēsture, latviešu folkloras bagātības, jāatbild uz latviskās dzīves ziņas jautājumiem, jāatpazīst ievērojamas personības un vietas Latvijā, kā arī dažādi jautājumi par un ap Latviju (tests datoros). Dambretes turnīrs notika 2 grupās: 1. – 2. klase un 3. – 4. klase.

Ārā vērojām un jutām līdzi sportistu aktivitātēm, kuras sagatavoja zemessargi S. Kļaviņa vadībā. Skolēniem vajadzēja parādīt savas izturības, veiklības un spēka prasmes, jo tikai kopīgā darbošanās  katrai komandai dod vēlamo rezultātu.

Lubānas vidusskolas erudīti:

1.      klase – Samanta Gita Jirgensone (3. vieta)

2.      klase – Anna Reitere

3.      klase – Adrians Nete

4.      klase – Marta Grigule

Dambretes turnīra dalībnieki: Elīna Žeiere (2. klase) un Markuss Babris (4. klase)

Ļoti liels prieks par mūsu sportistu komandu, kura 13 komandu konkurencē ieguva 1. vietu. Komandā startēja: Ralfs Uzārs (1. klase), Emīls Ikaunieks (2.klase), Toms Semjonovs (3.klase) un Niks Liedskalniņš (4.klase).

Paldies visiem skolēniem par piedalīšanos un pilnvērtīgi pavadīto dienu!

Skaititajs

Today 0

Yesterday 4

Week 31

Month 19

All 13762

Currently are 12 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions