12.februārī Lubānas vidusskolā pirmo reizi notiks „Silto džemperu diena.” “Silto džemperu diena” ir  akcija, kuras mērķis ir izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus. Silto džemperu dienā skolu telpās tiek nedaudz samazināta temperatūra, un visi ir aicināti uzvilkt siltāku džemperi, tādējādi arī simboliskā veidā apliecinot atbalstu iniciatīvai. Kampaņa aizsākās 2005. gadā, kad Flandrijas reģiona Ekoskolas, Kioto protokola iedvesmotas, rīkoja pirmo Silto džemperu dienu. Tās sākotnējā ideja bija atgādināt par klimata pārmaiņu mazināšanas mērķi, aicinot veikt vienkāršas ikdienas darbības, piemēram, samazināt apkures jaudu un uzvilkt siltāku džemperi, biežāk braukt ar velosipēdu, ēst vietējo pārtiku, izslēgt elektroierīces, kad tās nelietojam, un citas līdzīgas iniciatīvas.

 12.FEBRUĀRĪ VISI VELKAM SILTUS, RAKSTAINUS DŽEMPERUS! AKCIJAS ATBALSTAM SKOLĀ TIKS SAMAZINĀTA TEMPERATŪRA TELPĀS PAR 1-3 GRĀDIEM! 

 

Skaititajs

Today 0

Yesterday 1

Week 32

Month 20

All 13763

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions