31.janvārī ar lekciju “Kā mēs sargājam Latviju?” viesojās pārstāve no Aizsardzības ministrijas. Lekciju klausījās 10.-12.klašu skolēni.

Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem jau vairākus gadus organizē lekcijas Latvijas vidusskolās. Lekciju mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par aizsardzības nozari un tās aktualitātēm, Latvijas dalību NATO, kolektīvo aizsardzību un citiem aizsardzības nozares jautājumiem, veidojot dialogu ar skolēniem par viņus interesējošiem jautājumiem.

Lekcijā “Kā mēs sargājam Latviju?” skolēniem bija iespēja uzzināt par Latvijas aizsardzības spējām, nozares aktualitātēm, sabiedrības atbildību, kritisko domāšanu, karjeras iespējām, sabiedroto spēku klātbūtni Latvijā, kā arī jauniešu iespējām iesaistīties Jaunsardzē, Zemessardzē un dienestā Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Currently are one guest and no members online