16.janvārī Lubānas vidusskolā notika spēka un izturības sacensības. Šajā pasākumu ciklā piedalījās 21 komanda. Priecājamies, ka kļūstam atpazīstami, jo šoreiz sacensībās piedalījās komandas no Praulienas pamatskolas, Madonas valsts ģimnāzijas, Meirānu Oskara Kalpaka pamatskolas, Degumnieku pamatskolas, Barkavas pamatskolas, Murmastienes pamatskolas, Dzelzavas pamatskolas, Kalsnavas pamatskolas, Vestienas pamatskolas. 5.-6.klašu grupā piedalījās 9 komandas, 7.-9.klašu grupā piedalījās 10 komandas, bet 10.-12.klašu grupā piedalījās 2 komandas.  Sacensībās bija jāslēpo, jāšauj mērķī un jāpārbauda sava erudīcija dažādos jautājumos. Lepojamies ar saviem skolēniem, jo katra grupa ieguva kādu kausu.

1. vieta 5.-6.klašu komandai

2.vieta 10.-12.klašu komandai

3.vieta 7.-9.klašu komandai

4.vieta jaunsargu komanda no Lubānas vidusskolas

Vēlam veiksmi un izdošanos arī citos posmos! Paldies skolēniem par izturību! Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu pasākuma sagatavošanā!

 

Skaititajs

Today 0

Yesterday 1

Week 32

Month 20

All 13763

Currently are 4 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions