18.janvārī plkst.14.00 projekta “Skolas soma” ietvaros mūsu skolas skolēniem būs iespēja apmeklēt Vīru kopas “VILKI” piedāvāto koncertlekciju. Programmas pamatmērķis ir veicināt Latvijas skolās patriotismu un nacionālās identitātes sajūtu. Latviešu karavīru dziesmas ar attiecīgā laika mūzikas instrumentiem (kokles, ģīgas, dūkas, bungas, stabules, harmonikas, ģitāra, cītara, mandolīna, akordeons) mīsies ar vēsturiskiem stāstījumiem par karavīra apģērbu, ieročiem, mūzikas instrumentiem, kaujas taktiku, kultūras un atpūtas dzīvi. Papildus stāstījumiem un dziesmām uz ekrāna ar videoprojektoru tiks demonstrēti gan arheoloģiskā materiāla atdarinājumu tuvplāni, gan 20.gs. latviešu karavīra gaitas fotoattēlos. Vīru kopas “VILKI” dalībnieki koncertlekciju laikā ir tērpušies arheoloģiskajos tērpos.

Skaititajs

Today 0

Yesterday 1

Week 32

Month 20

All 13763

Currently are 9 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions