Agrā 11.novembra rītā ar 7.klases skolnieci Nikolu Purpļeviču un viņas vecākiem, kā arī latviešu valoda skolotāju Mudīti Ločmeli devāmies uz Salacgrīvu, lai piedalītos Vidzemes 8.patriotiskās dzejas festivāla ,,Mūs vieno Latvijas svētais vārds'' noslēguma pasākumu. Salacgrīvas kultūras nama zālē viesus sagaidīja pūtēju orķestris.Pasākumā piedalījās viceadmirālis Gaidis Andrejs Zeibots, Jānis Streičs, Lija Brīdaka, Viktors Kalniņš, Eduards Aivars ( Eipurs), Lija Brīdaka,  Anita Emse. Notika grāmatas ,,Mūs vieno Latvijas svētais vārds'' atvēršana un laureātu dzejoļu lasīšana. Pēc pasākuma  bija iespēja uzkāpt uz   Jūras spēku kuģa klāja un uzzināt daudz interesanta. Lāčplēša dienu pavadījām  interesanti, guvām daudz jaunu iespaidu Paldies Nikolas Purpļevičas vecākiem par atsaucību!

Skaititajs

Today 0

Yesterday 5

Week 22

Month 47

All 13899

Currently are 4 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions