20.oktobrī 64. Lubānas mazpulks piedalījās rudens darbu skatē Rogovskā, Nautrēnu novadā. Mazpulku forumā piedalījās mazpulcēni Monta Mālniece, Evelīna Galeja, Beāte Zepa- 5.klases meitenes.  Meitenes prezentēja projektu “ Kartupeļi –otrā maize”.

Nikola Gerševica (9.kl) šogad piedalījās biznesa projektā “Sīpoli Latvijas karoga krāsās”, no 5 kg sīksīpolu izaudzēja 100 kg sarkano sīpolu un 10 kg balto sīpolu.  Nikolas izaudzētā sīpolu raža bija vislielākā. „Maxima Latvija” XXX formāta veikalos t/c “Rīga Plaza”, t/c “Domina” un Ulmaņa gatvē 88a, kā arī XX formāta veikalā Mārupē ir pieejami biedrības „Latvijas Mazpulki” izaudzētie sīpoli Latvijas karoga krāsās. Paldies, Nikolai un viņas ģimenei ar ieguldīto darbu!

Skaititajs

Today 7

Yesterday 37

Week 44

Month 461

All 10965

Currently are 23 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions