Trešdien, 17.oktobrī Lubānas vidusskolas 10.-12.klašu skolēni brauca uz mežu, lai tuvāk iepazītos ar mežizstrādes nozari. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Nodarbības mežā vadīja mežizstrādes meistars Ainārs Akmentiņš. Skolēni praktiski varēja izmērīt koka augstumu, koku biezību mežā. Praktiski redzēja kailcirti, jaunu, augošu mežu, pieaugušu mežu. Skolēni tika aizvesti uz cirsmas krautuvi, redzēja kā koki tiek šķiroti. Mežā redzēja kā darbojas forvarders un harvesters. Jaunieši, kas vēlējās arī varēja apskatīt un iekāpt harvestera kabīnē un iepazīt tehnikas aprīkojumu. Skolēniem tika piedāvāta iespēja iepazīt darba aprīkojum, darba vidi, darba specifiku, saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Visu skolēnu vārdā liels paldies ZS "VILCES", personīgi Guntim Klikučam, kas piekrita skolēniem iepazīt mazu daļiņu no meža nozares. Paldies Aināram par interesanto stāstījumu!

Skaititajs

Today 7

Yesterday 37

Week 44

Month 461

All 10965

Currently are 22 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions