12.oktobrī Lubānas vidusskolas 8.un 9.klašu skolēni devās uz Rugāju novada vidusskolu uz karjeras pasākumu “Attīsti savas intereses un talantus.”

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Pasākuma laikā skolēni skatījās Zinātniskā teātra Laboratorium.lv vadītās nodarbības, kuru laikā skolēni izzināja ar dabaszinātnēm saistītās profesijas. Skolēni rādīja prezentācijas par to, ko viņiem sniedz piedalīšanās dažādos interešu izglītības pulciņos. Pasākumā piedalījās Meirānu O.Kalpaka pamatskolas, Lubānas vidusskolas, Rugāju novada vidusskolas un Eglaines pamatskolas 8.un 9.klašu skolēni.

Skaititajs

Today 3

Yesterday 49

Week 233

Month 390

All 10894

Currently are 27 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions