12.oktobrī Lubānas vidusskolas 8.un 9.klašu skolēni devās uz Rugāju novada vidusskolu uz karjeras pasākumu “Attīsti savas intereses un talantus.”

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Pasākuma laikā skolēni skatījās Zinātniskā teātra Laboratorium.lv vadītās nodarbības, kuru laikā skolēni izzināja ar dabaszinātnēm saistītās profesijas. Skolēni rādīja prezentācijas par to, ko viņiem sniedz piedalīšanās dažādos interešu izglītības pulciņos. Pasākumā piedalījās Meirānu O.Kalpaka pamatskolas, Lubānas vidusskolas, Rugāju novada vidusskolas un Eglaines pamatskolas 8.un 9.klašu skolēni.

Skaititajs

Today 2

Yesterday 9

Week 59

Month 198

All 7949

Currently are 20 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions