Piektdien, 21.septembrī skolā notika Olimpiskā diena.

Vienlaicīgi visās Latvijas “Olimpiskās dienas 2018” norises vietās pasākums sākās ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu. Pēc vingrošanas notika dažādas sportiskas aktivitātes skolas sporta laukumā. Šogad daudzas aktivitātes bija saistītas ar tenisa elementiem - tenisa serves, tenisa bumbiņas žonglēšana, galda tenisa bumbiņas žonglēšana, gulbju peldināšana, piespēles pret sienu, un citas. Grūtākais uzdevums bija "zvaigžņu ķeršana." Paldies pasākuma organizētājiem Jānim Lejiņam un Mārim Valainim. Paldies skolēniem un skolotājiem par kopējo sadarbību!

5.-8.klašu grupā:

1.vieta 7.klasei un 8.klasei