Piektdien, 3.novembrī “Vidzemes Olimpiskajā centrā” Valmierā tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” jaunajai, ceturtajai sezonai.Projekta ceturtajā sezonā iesaistās jaunas 112 3.klases no 92 izglītības iestādēm visā Latvijā. Tajā skaitā arī mūsu skolas 3.klase (audzinātāja Vita Paeglīte, sporta skolotāja Aksana Birziņa).

Atklāšanas pasākumā piedalījās 3.klašu grupu dalībnieki jeb tie, kuri projektā iesaistās pirmo gadu. Atklāšanas ceremonijā katras klases kapteinis saņēma projekta “Sporto visa klase” karogu, kas simbolizē viņu piederību projektam.

Projekta klases ir sadalītas sešos reģionos. Katrā reģionā, projekta gaitā, tiks rīkotas draudzības sacensības un tiks vērtētas arī skolēnu sekmes. Labākajai klasei no katra reģiona būs iespēja piedalīties fināla sacensībās, kas notiks nākamā gada 16.maijā.

Projekts “Sporto visa klase” paredz 3 fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā:

• vispārējā fiziskā sagatavotība;
  • futbola iemaņu apguve;
  • peldēšana vai sporta nodarbība svaigā gaisā.