Starptautiskā izglītības akcija “Pasaules lielākā mācību stunda” Latvijā 2017

Laikā no šī gada 9. līdz 15. oktobrim UNESCO Latvijas Nacionālā komisija aicina ikvienu pievērsties tēmām, kurās ikdienā saskaras materiālais un nemateriālais kultūras mantojums, īpaši izceļot kulinārā mantojuma nozīmi un tā sniegtās iespējas ilgtspējīga tūrisma veicināšanai.

UNESCO nedēļas ietvaros Lubānas vidusskolas 9.klase iesaistījās Pasaules lielākajā mācību stundā un sagatavoja inovatīvu mācību stundu "Lubānas vidusskolas pusdienu šķīvja stāsts". Projekta „Katram šķīvim savs stāsts” mērķis ir palīdzēt tā dalībniekiem ieraudzīt sasaisti starp globālo mērķu izpildi un savu dzīvi, izvērtēt ikdienā patērēto pārtiku un mainīt savus paradumus tā, lai tie sekmētu ilgtspējīgu planētas attīstību.

https://create.piktochart.com/output/25000049-lubanas-vidusskolas-pusdienu-skivja-stasts

Skaititajs

Today 3

Yesterday 11

Week 14

Month 271

All 16515

Currently are 19 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions