1991. gada janvāra barikādes Rīgā bija viens no Trešās atmodas laika izšķirīgajiem brīžiem. 13. janvārī sākās barikāžu celtniecība Rīgā un diennakts maiņu nodrošināšana TV, radio, Augstākās Padomes, Ministru padomes un citu iestāžu aizsardzībai. Barikādes, kurās piedalījās tūkstošiem cilvēku no visas Latvijas, apliecināja Padomju Savienības vadībai un pasaules sabiedrībai, ka neatkarības kustība ir organizēta un gatava to aizstāvēt, pat ziedojot savu dzīvību. Līdztekus barikādes nostiprināja sabiedrībā pārliecību, ka tā spēj sasniegt savus mērķus ar demokrātiskām un nevardarbīgām metodēm, šo pieeju apliecinot lozungā “Ar garaspēku un pret karaspēku”, kas izsaka visas Atmodas stratēģiju un būtību.

Visi Lubānas vidusskolas 5. - 12.klašu skolēni aicināti piedalīties konkursā "Barikādēm - 30"! (Nolikums e-klasē)

Tā kā epidemioloģiskā situācija valstī pagaidām neuzlabojas, Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Veselības ministriju un Slimību profilakses un kontroles centru ir izvērtējusi esošo situāciju un izstrādājusi vairākus priekšlikumus par mācību procesa norisi otrajā semestrī:

no 4. janvāra 7. -12.klases turpina mācības attālināti;

- 1.-4.klasēm ir pagarināts brīvlaiks līdz 22. janvārim;

- no 11.janvāra 5.-6.klases uzsāk mācības attālināti.

Plānots, ka pēc 25.janvāra skolās klātienē atgriežas 1.-4.klašu bērni, kā arī  9. un 12.klašu skolēni, kuriem šogad jākārto noslēguma eksāmeni.

7.-12.klašu skolēni saņem pārtikas pakas par laiku jau no 4.janvāra.

5.-6.klašu skolēni saņems pārtikas pakas par laiku no 11.janvāra.

1.-4.klašu skolēni pārtikas pakas nesaņem, jo šis laiks ir valstiski noteikts brīvlaiks.

Tā kā epidemioloģiskā situācija mūsu novadā gad nogalē ļoti strauji pasliktinājās, sakarā ar inficēšanos sociālās aprūpes centrā, lūdzu, vecāki, sekojiet līdzi savai un bērnu drošībai, ievērojiet valstī noteiktās drošības normas. Neapmeklējiet publiskas vietas. Ja arī ir nācies inficēties ar vīrusu, domājot par apkārtējo drošību, ievērojiet noteiktās drošības normas - pašizolāciju vai, ja esat kontaktpersona - karantīnu!

Būsim atbildīgi!

Ļoti cerot uz ātrāku satikšanos klātienē,

Direktore Iveta Peilāne

Šobrīd jau esam gada baltāko svētku - Ziemassvētku gaidās.

Ziemassvētki ir laiks, kad varam sadzirdēt nesaklausāmo, saredzēt nemanāmo un sajust neapjaušamo....

Lai mums visiem dzirdīgas ausis, redzīgas acis un jūtīga sirds!

Lai Jaunajā gadā visiem laba veselība, lai šaubas mūsu sirdīs tiek aizstātas ar cerību un izdošanos!

Ārkārtējā situācija pagarināta līdz 11.janvārim.

No 7.decembra mācības attālināti notiek arī

5. - 6. klašu skolēniem!

Informācijai par mācību procesa norisi sekot līdzi e-klasē vai sazinoties ar klases audzinātāju!

Apakškategorijas